ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE TMZŚ

W dniu 8 XII 2016 r. odbyło się Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcze TMZŚ połączone z tradycyjnym "Wieczorem wigilijnym" . Spotkanie rozpoczęło się pięknym świąteczny występem muzycznym ucz. Julii Kapturek z SP4 w Śremie.  Następnie podsumowano 3-letnią kadencję w latach 2013-2016,    Sprawozdanie z działalności Towarzystwa przedstawione przez prezesa Jerzego Naskręta zostało przyjęte pozytywnie i udzielono Zarzadowi absolutorium.  Wybrano nowy Zarząd na lata 2016-2019 i przyjęto plan działania na przyszłą kadencję, który przedstawiła Wiesława Grobelna. Gościem honorowym był starosta śremski Zenon Jahns. Trzem osobom nadano tytuł Honorowego Członka przyznawany zasłużonym członkom lub sympatykom Towarzystwa od 1948 r.  W tym roku otrzymali ten tytuł: Maria Peksa, Paweł Wojna i Paweł Wachowiak.